VVS-Eksperten's Julekalender 2023
Vind VVS-Eksperten's flotte præmier!
Dette års julekalender er skudt igang og i år har du muligheden for, at vinde flotte præmier fra:
Smedbo|Dansani|Damixa|Smedbo|Tec7|Ideal Standard|Laufen|Pressalit|Geberit|Ifö|Oras|HeFe|hansgrohe
Du deltager ved at klikke på linket øverst eller deltag her.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev eller følg med på vores Facebook og Instagram side - så minder vi dig om det hver dag.
Præmierne er ekstra fede i år - så spil endelig med.
Når du har klikket på deltag her , er du med i vores julekalender og derefter gør vi opmærksom på dagens juletilbud.
Se vores flotte præmier!
Vind flotte præmier fra:
Smedbo|Dansani|Damixa|Smedbo|Tec7|Ideal Standard|Laufen|Pressalit|Geberit|Ifö|Oras|HeFe|hansgrohe
Du deltager ved at klikke på linket øverst eller deltag her.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev eller følg med på vores Facebook og Instagram side - så minder vi dig om det hver dag.
Præmierne er ekstra fede i år - så spil endelig med.
Når du har klikket på deltag her er du med i vores julekalender og derefter gør vi opmærksom på dagens juletilbud.
Betingelser:
Vinderen af dagens låge trækkes umiddelbart i dagene efter og får direkte besked.
Når du er med i VVS-Eksperten.dk's store julekalender, accepterer du også at du fremover modtager nyhedsbrev fra VVS-Eksperten.dk, hvis du ikke i forvejen modtager dem.
Du modtager også en påmindelsesmail hver dag frem til den 24. december.
Præmien kan IKKE ombyttes til kontanter eller andre varer fra VVS-Eksperten.dk og er ikke omfattet af reklamationsretten eller garanti.
Vinderen af VVS-Eksperten's julekalender 2023 får direkte besked:
1.december: Niels Suhr fra Gentofte
2.december: Steen Ejersbo fra Svendborg
3.december: Jens Sørensen fra Græsted
4.december: Kirsten Henriksen fra Valby
5.december: Henrik Ploug fra Errindlev
6.december: Helle Munch Oldefar fra Faaborg
7.december: JensOle Sørensen fra Aalbæk
8.december: Charlotte Hornung fra Helsingør
9.december: Allan Lykke Nielsen fra Hillerød
10.december: Anette Rye fra Bækmarksbro
11.december: Birgitte Henriksen fra Odense
12.december: Dominik Pampuch fra Marslev
13.december: Finn Sønderskov fra Arden
14.december: Susanne vogn Larsen fra Svendborg
15.december: Steffen Hoelstad fra Gilleleje
16.december: Erik Pedersen fra Greve
17.december: René Rubak fra Skørping
18.december: Helle Maegaard fra Århus
19.december: Anne-Mette fra Odder
20.december: Anette Frandsen fra nørre alslev
21.december: Louise Westergaard fra Fredericia
22.december: Jannie Hansen fra Tønder
23.december: Lotte Høyer fra Svendborg
24.december: Uffe Svend fra Randers