Rundt spejl med justerbar LED-belysning og anti-dug funktion
Dette runde spejl fra Sanibell Ink-serien har en diameter på 80 cm og en ramme i børstet mat guld. Spejlet er udstyret med baggrundsbelyst LED, hvor du let kan justere farvetonen fra varmt til koldt lys (3000-6000K), så det passer til både morgenrutinen og aftenens afslapning.
Du kan tilpasse lysstyrken med en indbygget sensor, så du får præcis den belysning, du har brug for. Anti-dug funktionen sikrer, at spejlet forbliver klart – også efter et varmt bad. Med en dybde på kun 4 cm fylder det minimalt på væggen og passer ind i de fleste badeværelser.
Egenskaber ved det runde spejl
- Justerbar LED-belysning: Skift mellem varmt og koldt lys efter behov
- Dæmpbar med sensor: Nem regulering af lysstyrken
- Anti-dug funktion: Spejlet holder sig klart efter bad
- Børstet mat guldfarvet ramme: Giver et moderne udtryk
- Pladsbesparende design: Kun 4 cm dybt
Praktisk spejl til det moderne badeværelse
Spejlet er en del af Ink-serien fra Sanibell, som er udviklet til det moderne badeværelse med fokus på funktionalitet og kvalitet. Det kan nemt kombineres med andre produkter fra samme serie for et ensartet udtryk.








