Julestjerne med lys i lyserød – 58 cm
Den lyserøde Solina julestjerne fra Markslöjd er et dekorativt valg til dig, der vil skabe stemning i hjemmet op til jul. Stjernen måler 58 cm i både bredde og højde, og den runde form gør den synlig og iøjnefaldende i vinduet eller som loftsdekoration.
Julestjernen er fremstillet i papir og plast, hvilket giver et let udtryk og gør den nem at hænge op. Den leveres med en 3,5 meter lang klar ledning med afbryder, så du let kan placere stjernen, hvor det passer bedst. Lyskilden er ikke inkluderet, men stjernen bruger en standard E14-fatning og kan anvendes med LED-lyskilder op til 6W.
Fordele ved Solina julestjerne
- Stor størrelse: 58 cm i diameter gør den synlig i rummet
- Nem at placere: 3,5 meter klar ledning med afbryder
- Indendørs brug: Velegnet til ophæng i vindue eller loft
- Let materiale: Fremstillet i papir og plast for enkel montering
- Standard fatning: Passer til E14 LED-pærer op til 6W
Skab julestemning med et enkelt ophæng
Solina julestjernen i lyserød er et godt valg til dig, der ønsker en dekorativ og funktionel julebelysning. Den lange ledning og afbryder på kablet gør det nemt at finde en god placering, uanset om du hænger den i vinduet eller fra loftet.





