Håndbruser i børstet nikkel med tre stråletyper
Denne håndbruser i børstet nikkel passer til dig, der vil have både funktion og et enkelt udtryk på badeværelset. Den er lavet til Concord- og Tribe-serierne og har et cylinderformet design, der passer ind i moderne indretning.
Du kan vælge mellem tre forskellige stråletyper, som let skiftes med drejeskiven på brusehovedet. Håndbruseren har antikalkdyser, så kalk let kan fjernes med fingrene. Vandforbruget er 9 liter i minuttet ved 3 bar, så du får en god bruseoplevelse uden unødigt spild. Overfladen i PVD-behandlet børstet nikkel giver god holdbarhed og beskytter mod slid.
Fordele ved denne håndbruser
- Tre stråletyper: Skift nemt mellem forskellige bruseoplevelser
- Antikalkdyser: Gør rengøringen hurtig og enkel
- Vandbesparende: Forbrug på 9 liter/minut uden at gå på kompromis med komforten
- Holdbar overflade: PVD-behandlet børstet nikkel giver god beskyttelse
- Passer til flere serier: Kompatibel med Concord og Tribe
Praktisk håndbruser til moderne badeværelser
Håndbruseren er beregnet til traditionel vægmontering og leveres uden slange og holder. Den egner sig især til dig, der ønsker et robust og brugervenligt valg til daglig brug.
OBS: Husk at tilkøbe slange og holder, hvis du ikke allerede har det. Produktet passer til Concord- og Tribe-serierne.




