Blød sædepude til ekstra komfort på Etac toiletforhøjer
Med denne bløde sædepude får du en enkel løsning, der øger komforten på din Etac toiletforhøjer. Puden er lavet af vandafvisende materiale og har en tykkelse på 2 cm, hvilket giver god trykaflastning og støtte, når du sidder. Den er let at rengøre og passer til dig, der ønsker ekstra komfort i hverdagen.
Sædepuden er udviklet til at passe til Etac toiletforhøjere som My-Loo, Hi-Loo og Cloo. Den er nem at montere og kan klare en belastning på op til 150 kg. Farven er grå, og det praktiske betræk gør vedligeholdelsen enkel. Et oplagt valg, hvis du ønsker en mere behagelig siddeoplevelse på toilettet.
Fordele ved sædepuden
- Ekstra blød komfort: Skumpuden aflaster trykket og giver støtte
- Vandafvisende betræk: Gør puden nem at holde ren
- Nem montering: Passer til flere Etac toiletforhøjere
- Øger sædehøjden: Giver cirka 2 cm ekstra højde
- Høj vægtkapacitet: Kan bruges af personer op til 150 kg
Passer til populære Etac toiletforhøjere
Den bløde sædepude er kompatibel med My-Loo, Hi-Loo og Cloo toiletforhøjere fra Etac. Vær opmærksom på, at den kun passer til disse modeller.

