Firkantet håndvask i porcelæn – nem rengøring og fleksibel montering
Denne håndvask fra Ifö Spira-serien giver dig en praktisk og tidløs løsning til badeværelset. Den firkantede form med bløde kanter passer ind i både moderne og klassiske indretninger, og de 57 cm i bredden gør den velegnet til både små og større rum.
Håndvasken er fremstillet i porcelæn med en rengøringsvenlig overflade, så du let kan holde den pæn i hverdagen. Den leveres uden hanehul, men med overløb, og kan monteres på både væg og som møbelvask. Du kan også kombinere den med underskabe fra Ifö Spira-serien for ekstra opbevaringsplads.
Fordele ved Ifö Spira håndvask
- Rengøringsvenlig glasur: Overfladen er nem at holde ren og modstandsdygtig over for slitage
- Fleksibel montering: Kan hænges på væg eller bruges som møbelvask – passer også til underskabe
- Med overløb: Gør installation og brug enkel og sikker
- Holdbart porcelæn: Materialet sikrer lang levetid og et flot udtryk
- Tidløst design: Passer ind i både moderne og klassiske badeværelser
Nem løsning til hverdagsbrug
Ifö Spira håndvasken er designet til dig, der ønsker en ukompliceret og solid løsning til badeværelset. Den leveres uden armatur, bundventil og bæringer, som skal købes separat.









